Мусаб Ц. от ЧСУ „ДРУЖБА“ – София спечели сребърен медал по тенис на маса на Десето градско индивидуално ученическо първенство. Турнирът беше организиран от Столичната община, фондация „София – Европейска столица на спорта“, Българска федерация по тенис на маса и …

